Християнські статті. Хто такі Камедули?.
Welcome to the world of language jobs!
 
Portal for Language Professionals and their Clients.  39,000+ Freelance Translators.  7,000+ Translation Agencies.
Християнські статті - Хто такі Камедули?
Home Database of Translation Agencies Database of Translators Become a Member! Submit Your Article Hire Translators!

Menu

  Upload Your Resume
  Add Your Translation Agency
  Become a Member
  Edit Your Profile
  Find Translation Jobs
  Find Rare Translation Jobs
  Find Very Rare Language Jobs
  Find Jobs in Rarest Pairs
  Receive All Jobs by RSS
  Work for Translation Agencies
  Post Your Translation Job
  Hire Translators-Members
  Hire All Translators
  Easily Contact Translators
  Hire Translation Agencies Members
  Contact All Translation Agencies
  Obtain Blacklisted Employers
  Apply to Collection Agencies
  Read Articles (By Category)
  Read Articles (By Index)
  Read Sense-of-Life Articles
  Read Work-at-Home Articles
  Use Free Dictionaries
  Use Free Glossaries
  Use Free Translators
  Use Free Software
  Vote in Polls for Translators
  Subscribe to Free Newsletter
  Advertise Here
  Buy Database of Translators
  Buy Translation Agencies List
  Buy Membership
  Watch Out for Scam E-mails
  Read Testimonials
  Read More Testimonials
  Read Even More Testimonials
  Read Yet More Testimonials
  Read Still More Testimonials
  Become our Customer
  Use Resources for Translators
  Use Online Directory
  Read our FAQ
  Ask Questions in Forum
  Use Sitemap
  Admire God's Creations

Хто такі Камедули?




Хто такі Камедули?ПИТАННЯ: Хто такі Камедули?

ВІДПОВІДЬ: Камельдули (або камедули) - це монахи, які живуть за Статутом святого Бенедикта і зобов'язані своїм виникненням італійському монахові святому Ромуальду (бл. 952 - 1027).

Протягом свого життя цей святий мудро втілював дух бенедиктинського правила, ставлячи особливий акцент на усамітненні молитовного споглядання. Святий Ромуальд закликав до більшої простоти в монашому житті і до більш інтенсивного розважання. Він пристосував до цього деякі помешкання кіновітів і анахоретів, щоб відповісти на потреби душі і на поклик Святого Духа.

Святий Ромуальд передав новику Івану наступне просте правило:

«Перебувай в своїй келії, як в раю. Нехай весь світ буде позаду тебе, забудь його. Пильнуй за своїми думками, як хороший рибалка спостерігає за рибою. Шлях, по якому ти повинен слідувати, є в Псалмах, ніколи не залишай його. Якщо ти тільки що прийшов в монастир і, не дивлячись на свою добру волю, не можеш до кінця зрозуміти, що тобі потрібно, використовуй будь-яку можливість, щоб співати Псалми в своєму серці і розуміти їх своїм розумом. І якщо твій розум розсіюється, поки ти читаєш, не здавайся. Чим скоріш повернися і знову проникни розумом в слова. Усвідом насамперед, що ти стоїш перед Богом, і поводься так, як поводиться людина, що стоїть перед імператором. Спустош себе повністю (від туземних думок) і перебувай у очікуванні, задовольняючись Божою милістю, як пташеня, яке нічого не пробує і не їсть, крім того, що йому приносить мати».

Перший монастир, заснований святим Ромуальдом з благословення єпископа Теодальда з Ареццо, знаходився в місцевості, яка називалось «Поле мандол» ( «Кампо мандол») під назвою власника землі графа Мандола. Однак за іншими джерелами місцевість називалася «Кампо Амабілія» (що означає «привітна земля»). Саме від цієї назви походить сучасна Камальдолі, що позначає не тільки сам монастир, а й населений пункт в Тоскані.

У 1012 році, проїжджаючи через Апеннінський перевал, що з'єднує Тоскану і Романью, святий Ромуальд був зачарований дикою красою лісу в тих краях і вирішив заснувати там невеликий скит, що складається з п'яти келій. Роком заснування монастиря вважається 1024-й. Трохи нижче по схилу, в Фонтебоно, він заснував будинок для прийому подорожніх, де кілька ченців допомагали приїжджим і де робили перші кроки ті, хто відчував покликання до чернечого життя.

Камальдолійский скит вважається центром камальдолійского Чину, а назва «камальдулів» потім поширилася і на всі інші монастирі та місцевості, де вони були засновані. Розвиток ордену пов'язаний з буллою Папи Пасхалія «Gratias Deo» з 1113 року. Цей документ визнає і підтверджує єдність камальдолійскої конгрегації скитів і кіновій. Папа бере їх під своє заступництво.

Далі в історії ордену можна відзначити наступні дати: в 1212 році духовенство Мурано передає камальдолійцям церкву Святого Михайла на Острові, яка стає важливим центром духовного і культурного оновлення Венеціанської республіки. В кінці 13 століття головний пріор камальдолійців купує у Флоренції землі для заснування монастиря Санта-Марія-дельї-Анджелі, який, на жаль, був закритий за Наполеона і з тих пір не відновлений: тепер там розташовується університет Флоренції.

У 1472 році італійський мислитель Кристофоро Ландіна завершує свою монументальну працю «Disputationus camaldulensis», в якій наводяться диспути про значення споглядального життя в порівнянні з діяльним життям, що проходили в будинку прочан за участю глави Флорентійської республіки Лоренцо деі Медічі. Два роки по тому абат монастиря Святого Михайла в Мурано запропонував заснувати нову конгрегацію, що складається з декількох венеціанських кіновій: так в лоні Чину камальдолійців народжується конгрегація Святого Михайла в Мурано.

Потім Папи і державні діячі проводять неодноразову реорганізацію монастирів: вони воз'єднуються, створюються нові обителі. У 1529 році повністю відокремлюється від конгрегації камальдолійців Товариство Відлюдників Святого Ромуальда. У 1667 році Папа Климент IX остаточно розділяє чотири відлюдницькі камальдолійскі гілки, що склалися на той час. Так виникли Камальдолійскі відлюдники Тоскани, Конгрегація Монте-Корона, Пьемонтскі і Французька конгрегації.

У 1867 році камальдолійскі обителі закриваються владою, і тільки в 1935 році Папа Пій ХI створює єдину конгрегацію відлюдників Тоскани і камальдолійских кіновітів. Новий Чин тоді називався Камальдолійскі монахи-відлюдники, а зараз його назва - Камальдолійска конгрегація Чину Святого Бенедикта.

Сьогоднішній монастир Камальдолі, де почалася «пригода» ченців-камальдолійців, як і раніше є місцем пошуку Бога і, як на самому початку, складається з двох окремих, але єдиних між собою структур: скиту і кіновії. Монахи зберігають початкове покликання цього місця через молитву, братерське життя і працю. Їм вдалося зберегти камальдолійский дух навіть у моменти сильного тиску з боку держави.

Камальдолійский монастир знаходиться у відносно відокремленому місці, просякнутому історією. Але ченці живуть в ньому не як заручники якогось фантастичного минулого: мова йде про чоловіків, які живуть за Євангелієм всередині культури нашого часу і мають справу з усіма аспектами сучасної дійсності. Спільнота життя Камедулів знаходиться в гармонії з самотою. На перше місце у своєму житті вони ставлять синівську зустріч з Богом, яка проявляється в молитві згідно з традицією Святих Отців. Брати живуть як одна сім'я, разом здійснюють Христові таємниці і щодня розмірковують над Словом Божим. Громада для них - це сповіщення присутності Христа в Церкві і очікування Царства Небесного.

Ченці живуть зі своєї праці, згідно до настанов святого Бенедикта. Вони також виявляють традиційну гостинність, яка, згідно зі статутом, покликана бути не тільки проявом турботи про матеріальні потреби, а й виразом духовної турботи. У ХХ столітті, особливо після Другого Ватиканського собору, простір, що відводиться гостям і паломникам, збільшився і став культурно-духовним центром. Основною рисою камальдолійскої гостинності є діалог. Протягом всього року монастир організовує ряд заходів: біблійні зустрічі, богословські конференції, екуменічні та міжрелігійні зустрічі, духовні вправи. Всі ці заходи проводяться в дусі діалогу з сучасною епохою.

Ченці приділяють особливу увагу молоді. Камальдолійский скит приймає і окремих паломників, які бажають провести кілька днів на самоті і молитві, беручи участь в спільнотній літургії.



Джерело: http://catholicnews.org.ua/





Опубліковано у липні 2016 р.








Читайте також інші статті українською




 








Submit your article!

Read more articles - Free!

Need translation jobs? Click here!

Translation agencies are welcome to register here - Free!

Freelance translators are welcome to register here - Free!

Subscribe to TranslationDirectory.com newsletter - Free!

Take part in TranslationDirectory.com poll - your voice counts!










Free Newsletter

Subscribe to our free newsletter to receive updates from us:

 

New at the Forum

Read Articles

# 2488
Rosetta Stone and Translation Rates

# 2467
Translation - an Ageless Profession

# 2466
Have Language, Will Travel

# 2486
Почему так мало хороших переводов и хороших переводчиков?

# 2479
Average monthly wage in different European countries

# 2487
Two New Chinese Translations of Hamlet Introduced and Compared

# 2475
Linguistic history of the Indian subcontinent

# 2474
Languages with official status in India

# 2251
The Database: Your Most Valuable Asset!

More articles
More articles for translators

Vote in Polls

All Polls:
Polls on all topics

Christian Polls:
Polls on Christian topics

Financial Polls:
Polls on Financial topics

Polls for Freelancers:

Poll # 104
Have you obtained at least one new client through your facebook account?

Poll # 100
What is the worst time-waster?

Poll # 099
If you work at a laptop, do you usually use touchpad or mouse?

Poll # 094
If you run a translation agency, do you ever outsource / subcontract your projects to other translation agencies?

Poll # 090
What do you like the most about TranslationDirectory.com?

Poll # 088
Which translation portal emails you the largest number of job notifications?

Poll # 087
Which one of the following sites has the most appealing color scheme?

Poll # 085
Do you charge a fine (interest) fee for every day of payment delay?

Poll # 083
Do you have licensed SDL Trados software installed at your computer?

Poll # 079
Have you always dreamt to become a translator?

Poll # 078
Do you plan to be a freelance translator for the rest of your life?

Poll # 077
Is it necessary to learn translation theory in order to become a good translator?

Poll # 076
Will human translation be entirely replaced by machine translation in the future?

Poll # 074
Do you have savings?

Poll # 065
Do you know that the Bible is the most popular book in the world?

Poll # 063
What is the purpose of your life?

Poll # 059
How many hours per night do you sleep (in average)?

More polls
More polls for freelancers


translation jobs
christianity portal


 

 
Copyright © 2003-2024 by TranslationDirectory.com
Legal Disclaimer
Site Map